World of Warcraft - Cataclysm

30. srpna 2009 v 18:58 | _.Juupí._Admin)
World of Warcraft: Cataclysm
Třetí datadisk pro nejhranější MMORGP všech dob World of Warcraft byl před pár dny oficiálně oznámen a tak je ten pravý čas podívat se na změny, které do světa WoW přinese. Vězte, že toho není málo a Blizzard si opět dává záležet na tom, aby se hráči měli na co těšit. Podrobné informace najdete v našem preview.

Společnost Blizzard oznámila na své dvoudenní akci Blizzcon 2009 třetí datadisk pro své MMORPG World of Warcraft - Cataclysm. Novinek je opět mnoho a všichni hráči WoW jistě nedočkavě dychtí po dostupných informacích. Posbírali jsme ty dosud známé a předkládáme je zde
v ucelené podobě. Seznam
zcela jistě není kompletní, další novinky budou odhalovány postupně, jak je u Blizzardu zvykem.
Příběh Cataclysm
Deathwing the Destroyer, vůdce Black Dragonflight, pradávný nepřítel Azerothu, čekal schován ve své svatyni a připravoval se na příležitost, jak bude moci zahalit celý svět do smrtící lávy a zahubit tak veškerý život. V Cataclysm jeho chvíle nadešla, vrátí se do Azerothu a ze svého útočiště Deepholmu vyšle obrovskou lávovou erupci, kterou svět roztrhne na dvě poloviny. Tvář Azerothu tak bude navždy změněna a ukáže dlouho skrytá tajemství. Hráči se vrátí do Eastern Kingdoms a Kalimdoru, aby zde prožili nová dobrodružství v boji proti posluhovačům mocného Deathwinga, ve snaze zachránit svět od totální zkázy.

 


Anketa

Líbí se vám tyto stránky ?

Ano 58.6% (41)
Ne 41.4% (29)

Komentáře

1 american_life american_life | 4. listopadu 2009 v 21:38 | Reagovat

Total kokot Wotlkem to začíná...!!!
TBC je nejlepší a doufám že nevymizý servery s TBC :-(

2 Jupi(Hlavní Admin) Jupi(Hlavní Admin) | 5. listopadu 2009 v 21:15 | Reagovat

Ano, american_life má: máš pravdu, jelikož blizzard nese od vydání wotlku titul: TUPOUNI, se nedá očekávat jejich dobrý výsledek.. Tudíž od CATACLYSM si moc hratelnosti neslibujte. Zbytečně ! ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.