World of Warcraft: Wrath Of The Lich King

23. července 2009 v 12:22 | Jupi |  WoW WOTLK
Wrath of the Lich king je v pořadí 2. datadisk k MMORPG hře World of Warcraft. Byl oznámen na BlizzConu 3. srpna 2007. 24 hodin po vydání se prodalo 2.8 milionu kopií hry, čímž se stala nejrychleji prodávaným herním titulem.
Vlastnosti
* Maximální úroveň (level) zvýšena na 80.
* Nové hratelné povolání - Death Knight (rytíř smrti)
* Nový kontinent Northrend
* Nová profese:Inscription
* Zvýšení skillu u profesí na 450
* Nové předměty, úkoly, monstra, dungeony, kouzla či zbraně
* Dobývací zbraně a zničitelné budovy v PvP
* Možnosti úprav vzhledu postav jako jsou změny účesů apod.
* Neinstancované battlegroundy (bojiště)
* Vylepšený engine
* Nové frakce
* Systém tzn. Achievements (hodnocení úspěchů) pro oba datadisky i původní obsah
Northrend
Ke hře přibyde nový kontinent Northrend, který se nachází severně nad starými kontinenty Azerothu. Northrend bude o trochu větší než Outland. Nalézá se zde sídlo bývalého paladina prince Arthase, který se přeměnil v Deathknighta. Bude zde mnoho lokací, které budou pro levely 68-80. I když je tento ostrov na severu, tak zde nebude převládat jen sníh, ale budou zde i nádherné lokace jako je Grizzly Hills a další.
Hero Class - Death Knight
Po dosažení levelu 55 u jedné postavy bude možné vytvořit postavu s HERO povoláním - Death Knight (DK). Hráč může mít pouze jednoho DK na každém realmu s levelem 55+. DK bude moci používat 2 zbraně najednou, obouruční zbraně, plátová brnění, kroužková brnění, kožené a plátěné vybavení. Jediná nevýhoda je, že nemůže používat štít. Po založení DK s ním hráč nezačíná od 1. levelu, ale má ho k dispozici již na 55. levelu včetně základní výzbroje a kouzel. Po založení s ním hráč prodělá sérii úkolů, které ho naučí postavu ovládat.
Inskripce
Inskripce umožňuje hráči vylepšovat efekty stávajících kouzel, či vytvářet svitky, které dočasně zlepší vlastnosti postavy.
 


Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.