Warrior talenty

22. července 2009 v 19:58 | Jupi |  Talenty
Warrior
  • 7/13/41 Protection (Tank) - PvE build zaměřený z 99% na tankování Instancí, ale je vhodný například i pro nošení vlajky ve WSG, protože než Vás někdo rozbije, tak mu to dá trošku práci. V arms vylepšenej Parry + Charge, aby měl Warr na začátku trochu rage a mohl naspamovat Sunder Armor, ve Fury nějakej ten Rage, Crit, Heal a v Protection všechny věci, které jsou samozřejmostí. Shield Slam, Devastate a Stun + improved Revenge pro ještě více Stunu :) Tento build je navržený pro Jednoruční zbraň a štít, pokud by Vám to čirou náhodou uniklo :))
  • 18/43/0 Fury Dual Wield - Build zaměřený na držení dvou jednoručních zbraní, rychlost a damage. Bloodthirst jako primární Fury attack ve spojením s Whirlwindem dává hrzné čísla, Cíl ustunujete tím, že ho opakovaně budete Chargovat improved Ineterceptem a podobně. Nový talent Rampage a improved Berserker Stance vám zajistí dostatek Attack power.
  • 40/21/0 Two Handed Arms / Fury - Buiild pro PvP s obouruční zbraní, Celej strom Arms pro zvýšení Dmg a krvácení (Rend, Deep Wounds, Blood Frenzy) zakončený vylepšeným Mortal Strikem. V druhém Fury stromě opět posílen Dmg a Shouty a jako bonbónek Death Wish, který vám hodí +20%dmg a immunost na Fear :) To vše na 30 sekund !! Styrý talent Enrage Vám posílí dmg o dalších 20% poté, co se stane obětí Criticalu :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.