Skinning (Stahování z kůže)

22. července 2009 v 19:35 | Jupi |  Profese
Skinning (Stahování kůže) patří mezi sběratelské profese. Díky této profesi můžete z mrtvých zvířat stahovat kůže, které se následně dají využít v leatherworking, ale i na výrobu některých věcí v blacksmithing, engineering a tailoring. Nejvíce se hodí k již výše zmíněnému leatherworkingu, ale přivydělat si s ní může každý. Skinning je velmi žádaná profese, protože kůže z bossů, například z Onyxie, ale i všechny kůže obecně jsou pro guildy dosti hodnotné.

Kde si skinning vycvičit?


RasaTrenér
OrcThuwd, The Drag, Orgrimmar
TrollThuwd, The Drag, Orgrimmar
TaurenYonn Deepcut, Bloodhoof Village, Mulgore
UndeadRand Rhobart, Tirisfal Glades
Blood ElfMathreyn, Eversong Woods
HumanHelene Peltskinner, Goldshire, Elwynn Forest
Night ElfRadnaal Maneweaver, Teldrassil
GnomeBalthus Stoneflayer, Ironforge
DwarfBalthus Stoneflayer, Ironforge
DraeneiGurf, Azuremyst Isle

Co budete potřebovat?


Budete si muset zakoupit Skinning Knife, který za 82 zakoupíte u "supplies" a "goods" vendorů, které najdete většinou poblíž Skinning trainerů a Skinnerů. Při stahování si ho nemusíte nasazovat do ruky, ale musíte ho mít v batohu.

Jak stahovat kůže?

Jenom některá monstra mohou být stažena. Když zabijete nějakou potvoru, tak na ni klikněte, aby jste zjistili jestli se dá stáhnout. Pokud ano, tak se zobrazí "Skinnable", takovou barvou jak je stažení obtížné (viz O profesích). Otevřete si spellbook a najděte Skinning ikonu, přetáhněte si ji na nějaký z Action barů a vyberte mrtvolu, z které chcete stáhnout kůži. Pak jen klikněte na ikonku a kůže se začne stahovat.
Nezapomeňte, že nejdříve musíte z mrtvoly vše "vylootovat" a až pak půjde stáhnout kůže! Čím větší máte skill, tak tím lepší kůže získáváte. S levelem zvířat se zvyšuje i potřebný skill ke stažení, pokud dostatečný skill nemáte, zobrazí se nápis "skinnable" červeně.

Kousky kůží

Pokud se vám náhodou nepovede stáhnout celou kůži, ale pouze kousky (scraps), a máte i profesi leatherworking, tak nezoufejte. Leatherworker dokáže tyto kousky kůží sešít a vytvořit plnohodnotnou kůži.

Skinning 300-375

Pokud chcete získat master skinning, tak se musíte vydat za trainery do Outlandu.

Skillování od 300 do 375 je na dlouhou dobu. Průmerně dostanete 1 skill za úspěšné stažení pěti a více zvířat.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.