Leatherworking (Kožedělnictví)

22. července 2009 v 19:37 | Jupi |  Profese
Leatherworking (Kožedělnictví) řadíme mezi výrobní profese. Tato profese jde ruku v ruce s profesí skinning. Jako leatherwoker můžete vyrábět kožené a později i kovové brnění z kůží divokých zvířat. Velmi žádané jsou také armor kity, které permanentně navyšují armor některým kusům oblečení. Na vyšších levelech dokáží leatherwokeři vyrábět i epické věci. Také umí vyrobit bič - Riding Crop, který o 10% zvýší vaši rychlost na mountu.


Kde si skinning vycvičit?


RasaTrenér
OrcKamari, The Drag, Orgrimmar
TrollKamari, The Drag, Orgrimmar
TaurenChaw Stronghide, Bloodhoof Village, Mulgore
UndeadShelene Rhobart, Tirisfal Glades
Blood ElfLynalis, Walk of Elders, Silvermoon City
HumanAdele Fielder, Goldshire, Elwynn Forest
Night ElfNadyia Maneweaver, Teldrassil
GnomeGretta Finespindle, Ironforge
DwarfGretta Finespindle, Ironforge
DraeneiMoordo, Azuremyst Isle


Co budete potřebovat?

Leatherworker nepotřebuje k výrobě žádné speciální vybavení, může věci vyrábět kdekoliv a kdykoliv se mu zachce :). Potřebné suroviny pro výrobu se liší u každého receptu. Většinou jsou to nitě, šupiny, barviva, perly, ale hlavně kůže. Proto je dobré mít také profesi skinning, ale není to nutnost. Kůže se dají koupit od vendorů i od hráčů, ale je to poměrně drahá záležitost.

Specializace


Na vyšších levelech se můžete specializovat jako Dragonscale Leatherworker, Elemental Leatherworker, nebo Tribal Leatherworker. Tito specialisté potom dokážou vyrábět mocné a vzácné předměty. Vždy můžete umět je jednu specializaci. Pokud vám přestane vyhovovat, můžete se jí u příslušného NPC za poplatek zase odnaučit. Zde je seznam trainerů příslušných profesí.

Armor kits

Pokud se rozhodnete stát se leatherworkerem, tak můžete vyrobit i tzv. armor kity, které permanentně zvyšují armor některým kusům oblečení, a to botám, kalhotám, rukavicím a brnění hrudi. Je to taková alternativa enchantingu. Na každém kusu oblečení může být vždy jen jeden "bonus". Pokud budete chtít na stejný kousek oblečení aplikovat další armor kit, nebo enchant, tak budete stávající nahrazen.

Kousky kůží a sešití

Pokud máte ještě navíc profesi skinning a náhodou se vám nepovede stáhnout celou kůži, ale pouze kousky (scraps), nebo je od někoho dostanete, tak jako leatherworker dokážete tyto kousky kůží sešít a vytvořit plnohodnotnou kůži.
Pro získání některých kůží budete muset sešít více kusů jiných kůží. Zde je přehled potřebných kůží, nebo útřžků kůží a výsledné kůže.

SurovinyVýsledek
3 Ruined Leather Scraps1 Light Leather
4 Light Leather1 Medium Leather
5 Medium Leather1 Heavy Leather
6 Heavy Leather1 Thick Leather
6 Thick Leather1 Rugged Leather
5 Knothide Leather1 Heavy Knothide Leather

Leatherworking 300-375

Pokud chcete získat master leatherworking, tak se musíte vydat za trainery do Outlandu.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.